Dzisiaj jest ndz lis 19, 2017 6:18 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12920 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 858, 859, 860, 861, 862
Autor Wiadomość
Wiadomość: czw sie 17, 2017 9:48 am 
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Hej.
Chyba mogę się pochwalić powodem mojego zjawienia się na forum :D od półtora roku staramy się z partnerem o naszego pierwszego maluszka. Na początku dość luźno do tego podchodziliśmy, jednak od kilku miesięcy zaczęło nas trochę martwić, czemu ciągle nic się nie dzieje. Postanowiliśmy postawić na zdrową dietę, więcej ruchu, dokładne liczenie dni płodnych, romantyczna atmosfera itd. Aktualnie od dwóch tygodni spóźnia mi się okres ale boję się zrobić test. Do tego moje piersi są dość tkliwe i miewam małe kłopoty z apetytem. Teoretycznie, największe prawdopodobieństwo jest, że gdybym była w ciąży było by to około 1,5-2 miesiąca. Chyba dziś pójdę w końcu po ten test... tylko tak bardzo się boję rozczarowania...

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt wrz 19, 2017 10:38 am 
Awatar użytkownika

Witam
Jestem tutaj mozna powiedziec, ze nowa bo pisalam z pare lat temu.
Mam dwuletnie Malenstwo o ktorw staralam sie przez ponad 5 lat, PCOS i lekarze nie dawali Nam szans, udalo sie i jestem szczesliwa mama.
Od tych dwoch lat staram sie o drugie Malenstwo. Mam nadzieje ze sie udalo, mialam teraz przez trzy dni bardzo skapy okres, bardziej to plamilam jedynie tylko po toalecie do tego mam nudnosci i od dzisiaj bole podbrzusza. Mam nadzieje ze sie udalo bede testowac za pare dni.
We wczesniejszej ciazy tez plamilam wiec wiem ze jest szansa ze sie udalo.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw wrz 21, 2017 9:55 am 

Trzymam kciuki żeby się udało po raz drugi! :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn wrz 25, 2017 9:00 am 

Kajaaa pisze:
Trzymam kciuki żeby się udało po raz drugi! :)

Przy remontach najlepsze

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn paź 09, 2017 12:36 pm 
Awatar użytkownika

Tsama pisze:
Hej.
Chyba mogę się pochwalić powodem mojego zjawienia się na forum :D od półtora roku staramy się z partnerem o naszego pierwszego maluszka. Na początku dość luźno do tego podchodziliśmy, jednak od kilku miesięcy zaczęło nas trochę martwić, czemu ciągle nic się nie dzieje. Postanowiliśmy postawić na zdrową dietę, więcej ruchu, dokładne liczenie dni płodnych, romantyczna atmosfera itd. Aktualnie od dwóch tygodni spóźnia mi się okres ale boję się zrobić test. Do tego moje piersi są dość tkliwe i miewam małe kłopoty z apetytem. Teoretycznie, największe prawdopodobieństwo jest, że gdybym była w ciąży było by to około 1,5-2 miesiąca. Chyba dziś pójdę w końcu po ten test... tylko tak bardzo się boję rozczarowania...

Coś mi się wydaje, że ktoś tu jednak się nie rozczarował. :)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12920 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 858, 859, 860, 861, 862

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]