Dzisiaj jest sob lip 21, 2018 10:07 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Autor Wiadomość
Wiadomość: ndz mar 18, 2018 11:04 pm 

Przed pracą postanowiłam zajechać na pocztę, awiza zalegały od kilku dni, to trzeba było się po przesyłki w końcu ruszyć. Wsiadłam do autobusu, niezbyt pełnego, ale miejsca siedzące prawie wszystkie były zajęte, trochę ludzi też stało. Ja postanowiłam nie siadać, bo miałam do przejechania krótki odcinek, a na tej trasie często jeżdżą ludzie do przychodni, więc i tak bym w końcu to miejsce zwolniła komuś innemu. Na następnym przystanku wsiadają kolejni pasażerowie, w tym bohaterki zdarzenia: młoda dziewczyna w ciąży i kobieta koło 50. Dziewczyna zajęła miejsce siedzące, kilka starszych osób resztę, dla pani koło 50 siedzenia brakło. Stanęło babsko przy rurce, podparło się, rozejrzało i wyłowiło swoją ofiarę - ciężarną dziewoję. Najpierw zaczęła sarkać i prychać, potem dodatkowo kręcić głową, aż w końcu zaczęła mamrotać. Początkowo coś w stylu "łojessu", "kto to widział" czy "matttko", ale w końcu zaczęła składać zdania. Chamskie i wulgarne. Coraz głośniej, tak, że ludzie zaczęli zwracać uwagę na to, co i o kim babsko beblało.

- Jesssu, gówniara cholerna, kur*ią się tylko je*ane, zajmują miejsca, małolaty bez wstydu, noszkuźwa, zasranego bękarta będzie chować...

I w tym stylu przez prawie całą drogę do przychodni, ale z przerwami co jakiś czas na kilkadziesiąt sekund. Generalnie babsko wyklęło dziewczynę od wszelkich możliwych używając przy tym każdego chyba istniejącego synonimu słowa "dziwka".
Wtedy, przed kolejnym przystankiem, dziewczę wstało i skierowało się do wyjścia, przy czym w momencie kiedy drzwi się otworzyło wymierzyła babie siarczystego plaskacza prosto w twarz. Naprawdę solidnie plasnęło, babsko się zapowietrzyło i za gorejące lico złapało, autobus w szoku, ja w szoku, a dziewczę odezwało się w te słowa:
- Mam 29 lat, jestem od 4 lat po ślubie, swoje dziecko kocham nad życie i żadna stara piz*da nie będzie ani mnie ani jego obrażać.
Po czym wysiadła zostawiając wszystkich w niemym osłupieniu.

Miałyscie podobną sytuację? :D

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]