Dzisiaj jest czw wrz 21, 2017 11:03 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3442 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 226, 227, 228, 229, 230
Autor Wiadomość
Wiadomość: ndz cze 01, 2014 2:44 pm 
Awatar użytkownika

moja znajoma od momentu podjęcia leczenia starała się 8 miesięcy a przedtem 3 lata próbowali

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn cze 02, 2014 9:34 pm 
Awatar użytkownika

Też miała PCOS? Jaką terapię przeszła?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn cze 23, 2014 7:06 pm 

Witajcie.
Mam 7 letniego synka, z zajsciem w ciąże był problem, z miesiączką tez całe zycie, ale dopiero teraz lekarz stwierdził u mnie PCOS. tyle lat zyłam w nieswiadomosci....obecnie staramy sie o drugie dziecko no i jest problem. Metformax, clo,duphaston, ovitrelle i nici...ale poki co nie poddaje sie. Kiedys napewno sie uda. Wam tez kobietki!!!

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lip 07, 2014 12:11 pm 

xxxaguuniaxxx0808 pisze:
Witam was dziewczyny !! miałam was powiadomić o mojej ciąży w którą udało mi się zajść po roku starań termin na 16 czerwca, wierze że wam się też uda!! wygrywajmy z PCOS nie podawajmy się !! :cmo: Trzymam za was mocno kciuki każdej z PCOS się uda wierze w to !!

Gratuluję :D

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw kwie 07, 2016 6:15 pm 

Witam wszystkich :)

Wczoraj w końcu po wielu wizytach u ginekologów trafiłam na takiego, który zajął się mną do porządku i zdiagnozował PCOS. Wcześniej chodziłam do lekarza, który miał bardzo dobre opinie, a który niestety zlał sprawę totalnie.
Miesiączki miałam nieregularne od kiedy pamiętam. Po odstawieniu tabletek anty okres raz na kwartał to była norma. Ponieważ z mężem postanowiliśmy, że po ślubie będziemy starać się o dzidzie to postanowiłam już wcześniej coś robić w kierunku regulacji miesiączki. Lekarz mówił, że mogą być problemy więc wzięliśmy się do pracy od razu. I szok, bo udało się zaraz na początku. Musiałam akurat wtedy trafić w dni płodne przez przypadek.
No i tak córa ma już prawie 1,5 roku, a my prawie od roku staramy się o drugie i niestety cisza. Dzisiaj mija 90 dzień cyklu. Na wczorajszym usg wyszło, że akurat zaczyna się owulacja więc mamy teraz szanse. Lekarz mówił, że jak się nie uda to włączymy leczenie, bo szkoda czasu.
Szkoda, że dopiero teraz trafiłam na porządnego specjalistę.
Trzymam kciuki za wszystkie starające się :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr cze 01, 2016 12:10 pm 

Moja siostra boryka si,ę z tym od lat, znajoma aptekarka zaleciła jej miositogyn i miesiączki zaczęły jej się regulować, więc znowu zaczęli starania. Trzymam za nich kciuki :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lip 10, 2017 9:49 pm 

Ja po wielu latach walki, zaszłam w ciążę,więc Kobiety pco wcale nie jest wyrokiem :) Jak się chce to się da,przy drobnym wsparciu farmakologii :)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3442 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 226, 227, 228, 229, 230

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]