Dzisiaj jest czw wrz 21, 2017 4:15 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Wiadomość: śr lip 15, 2015 4:03 pm 

Nie wiem czy jest tutaj taki temat tak więc zakładam. Czym lubicie zajadać się na co dzień? Macie swoje ulubione słodkości? Sama bardzo lubię czekoladę.Mąż nawet mnie nazywa swoim czekoladowym potworkiem. Uwielbiam deserową jedyną. Poza tym beczułki z alkoholem.Trochę drogie tak wiec nie pozwalam sobie na nie często ale na specjalne okazje czemu nie ! Pyszne jest jeszcze ptasie mleczko, Do tej pory myślałam,że najlepsze jest klasyczne ale w ostatnim czasie posmakowało mi nowe mleczko Wedla o smaku frappe.Jest w białej czekoladzie. Smaczne szczególnie po zamrożeniu. Robi się wtedy dobry deserek na lato.

Co Wy polecacie ?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lip 27, 2015 6:55 pm 

Jak dla mnie to te ptasie mleczko kawowe jest okej, ale jednak wolę tradycyjne ptasie mleczko waniliowe z wedla. To chyba kwestia przyzwyczajenia :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lip 28, 2015 5:04 pm 

Kocham migdały w czekoladzie ;-)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz kwie 03, 2016 9:59 pm 

Ja kocham wszystkie słodycze oprócz wszelkich kruchych ciastek :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt kwie 29, 2016 1:05 am 

Ja ogólnie uwielbiam słodycze i na początku strasznie trudno było mi się obejść bez nich na diecie, ale na szczęście znalazłam alternatywę. Uwielbiam deser czekoladowy Smartfood, niewiele kalorii, a ile radości i przyjemności ;) Czasem robię go sobie w formie koktajlu :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn sie 22, 2016 8:02 pm 

lubię czekoladę, trufle...ale wolę chipsy :) serio, częściej zajadam się słonymi przekąskami niż słodkimi :) uwielbiam paluszki, orzeszki ziemne itp.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn sie 29, 2016 9:12 am 

Wiśnie w likierze... mmm :P Albo marcepanowe batoniki :oops:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lis 07, 2016 11:30 am 

ja lubię czekoladę wedel nadziewaną truskawkową ;-)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt mar 21, 2017 1:49 pm 

Ale mi tutaj ochoty narobiłyście dziewczyny na coś słodkiego. Sama również jestem wielka fanką czekolady ( ba ! nie potrafiłam z niej zrezygnować nawet wtedy kiedy byłam na diecie, ale wtedy akurat ograniczałam się do czekolady gorzkiej z racji tego,ze jest najzdrowsza).

W pracy jak mam spadek formy to lubię się wspomóc się czymś słodkim plus wypić sobie kawkę. Zawsze stawia mnie to na nogi. Zwykle wybieram mleczną Wedla ( moja ulubiona czekolada i chyba nigdy mi sie nie znudzi).
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz kwie 09, 2017 2:45 pm 

Ja ostatnio gustuję raczej w zdrowych słodkościach. Najlepsze są te na bazie kaszy jaglanej.

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]