Dzisiaj jest czw cze 21, 2018 12:24 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3717 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 244, 245, 246, 247, 248
Autor Wiadomość
Wiadomość: śr kwie 22, 2015 8:17 pm 

My mamy <reklama>od kilku miesięcy, więc minusów nie widzę, co do plusów to jak dla mnie:
-zwrotny
-stabilny
-tapicerka łątwo się czyści
-lekki
-nowoczesny wygląd

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz maja 03, 2015 12:28 pm 

ja mam <reklama>mąż wybierał, bardzo dobrze mi się nim jeździ, poza tym fajnie wygląda, bo jest zgrabny, wzielismy wersję z czterema kołami

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt cze 12, 2015 10:22 pm 

Widzę opinie bardzo podzielone. my wozimy syna w <reklama> ale używamy go sporadycznie, kupiłam, jak Czarek miał prawie 1,5 roku, ale potrzebowałam coś małego lekkiego, bo często latalismy, więc do samolotu była idealna.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt wrz 18, 2015 9:55 am 

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką wózka <reklama>, jest świetny. Mam dwójkę dzici i oba korzystały ztego samego wózka, żadnych zniszczeń czy uszkodzeń, rewelacyjnie się go prowadzi,

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz sty 03, 2016 11:36 pm 

Czy któraś z dziewczyn jeździła może ...? Szukam opinii i szukam. W pierwszej ciaży mialam wprawdzie od nich ..... i na niego nie narzekałam, ale nudno byłoby znów kupować to samo :)
Zastanawiam się nad tym ...., bo chyba jest lżejszy, choć mam nadzieje, że równie solidny jak ....

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob sty 23, 2016 1:01 pm 

witam, jestem a etapie szukania spacerówki, mamy głęboki, uzywany, a chciałam nową spacerówkę, jestem tu nowa i o co chodzi z tym reklama, reklama? teraz już zgłupiałam, jakie wózki polecacie :/

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob sty 23, 2016 4:13 pm 

Od pół roku ponad użytkuje Babyhome Emotion. Dla mnie wygrywa wszelkie wózkowe "castingi".
Lekka bardzo zwrotna i składa się do mini rozmiarów. A przy tym chyba jako jedna z nielicznych spacerowek jest do 25 kg. Z ciekawości przymierzalam 3,5 letnia córkę i tez się mieści.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt wrz 06, 2016 6:49 pm 

a co sądzicie o wózkach <reklama>?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt wrz 06, 2016 10:17 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Drogi i niestabiny badziew. Znowu go tu reklamujecie ...

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz maja 28, 2017 1:50 pm 

Witajcie, przede mną zakup wózka, jestem w 6 miesiącu ciąży, więc już czas najwyższy:) Podoba mi się ...do polskiego producenta, piękny czarno-szary, bardzo elegancki wózeczek z podwójnym amortyzatorem, także chyba by się nadał, bo będę jeździć głównie po miejskich chodnikach. Może któraś z Was mogłaby się wypowiedzieć na temat producenta tych wózków, będę wdzięczna. Zależy mi na czymś wielofunkcyjnym i lekkim.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt sty 05, 2018 11:09 pm 

hmmm, ja to sporo sie naszukałam zanim wybralam z mezem odpowiedni wozek. nasz poprzedni- uzytkowany przy pierwszym dziecku- tyle przeszedl, ze zdecydowalismy sie na nowy model. jestem przed porodem jeszcze, wiec nie wiemy jak sie sprawdza w praktyce, ale mam nadzieje, ze bedzie ok ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lut 19, 2018 1:46 pm 

Najlepiej używany na olx za pół ceny.

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3717 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 244, 245, 246, 247, 248

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]